FTM

Úvod FTM
Parametry  
Zobrazené produkty 1 - 9 z celkových 13
Zobrazit stranu: 1 2 »
Bolotech Evo

Bolotech Evo

Velmi spolehlivá a rychlá boloňka pro lov se splávky do 15 gr. Disponuje poloparabolickou akcí a jemnou špičkou, díky které je možné použít tenké návazce kolem 0,10 mm. K dispozici v 6 m (238 g) a 7 m (327 g).

od 4 999,- Kč
JB World champion match

JB World champion match

Třídílný prut typu match, který byl vyroben podle návrhu pana Johannese Bohma, mistra světa v plavané. Prut disponuje velmi citlivou parabolickou akcí, špičkovým držákem navijáku Fuji a spolehlivými očky. Doporučuji pro lov se splávky do 12 gr. K dispozici v délkách 3,9 a 4,2 m.

od 4 599,- Kč
Obústek Stonfo Match

Obústek Stonfo Match

Oboustranný obůstek z velmi pevného materiálu v malé velikosti, vhodný pro lov drobných ryb. Disponuje vnitřní jehlou pro uvolňování uzlíků, klipem pro upevnění na oblečení a otvorem pro zavěšení na krk.

99,- Kč
Obústek Stonfo Elite piccolo

Obústek Stonfo Elite piccolo

Oboustranný obůstek z velmi pevného materiálu, vhodný pro většinu našich ryb. Disponuje vnitřní jehlou pro uvolňování uzlíků, klipem pro upevnění na oblečení a otvorem pro zavěšení na krk.

89,- Kč
Obústek Stonfo jednoduchý

Obústek Stonfo jednoduchý

Klasický obůstek z velmi pevného materiálu ve střední velikosti, vhodný pro většinu našich ryb. Disponuje vnitřní jehlou pro uvolňování uzlíků, klipem pro upevnění na oblečení a otvorem pro zavěšení na krk.

59,- Kč
FTM 49

FTM 49

Nejjemnější splávek z nabídky společnosti FTM. Disponuje velmi tenkou anténkou z nerezového drátku a kýlem rovněž z nerezového drátu. Splávek vhodný na nejcitlivější lov opatrných ryb na patentku apod.

45,- Kč
FTM 48

FTM 48

Citlivý splávek vhodný pro lov cejnů na stojatých vodách. Tvar kapky zvýrazní zvedavé záběry těchto ryb.

45,- Kč
FTM 47

FTM 47

Jemný splávek pro lov děličkou na stojatých a mírně tekoucích vodách typu Nežárka. Disponuje citlivou anténkou ze skleněných vláken a kýlem z nerezu.

45,- Kč
FTM 45

FTM 45

Splávek kulatého tvaru pro lov děličkou i bičem na proudných vodách. Disponuje vnitřním vedením vlasce, silnou anténkou ze skleněných vláken a kýlem z nerezového drátu.

45,- Kč
Na stranu: produktů.
Zobrazit stranu: 1 2 »