FISCHIERA

Úvod FISCHIERA
Parametry  
Zobrazené produkty 1 - 9 z celkových 14
Zobrazit stranu: 1 2 »
Splávek Ondra

Splávek Ondra

Velmi citlivý splávek pro lov na stojatých vodách. Disponuje delší tenkou anténkou ze skleněných vláken a karbonovým kýlem.

45,- Kč
Splávek Roman

Splávek Roman

Klasický splávek pro lov děličkou na pomalu tekoucích vodách. Disponuje citlivou anténkou ze skleněných vláken, vnitřním vedením vlasce a karbonovým kýlem.

45,- Kč
Splávek Mirek

Splávek Mirek

Velmi citlivý uhlíkový waggler pro lov na stojatých vodách. Splávek disponuje olověnou spodní zátěží a dvěma anténkami o různém průměru.

K dipozici v gramážích 6, 8, 10 a 12 gr.

199,- Kč
Splávek Milda

Splávek Milda

Waggler disponuje tělíčkem z pavího brku, je proto vhodný pro lov na tekoucích vodách. Splávek je vybaven adaptérem pro výměnu antén a spodní olověnou zátěží. Po sejmutí olověných podložek je v případě potřeby možné použít velkou zátěž na montáži, což bývá výhodné na rychleji proudících vodách. Splávek je dodáván se třemi anténkami o různém průměru.

159,- Kč
Splávek Pepa

Splávek Pepa

Splávek klasického mrkvového tvaru pro lov stylem bolognese na rychleji tekoucích řekách. Disponuje adaptérem pro výměnu antén, dvěma očky na vedení vlasce mimo tělíčko a kýlem ze skleněných vláken. Se splávkem jsou dodávány 3 antény s různým průměrem.

59,- Kč
Splávek Jirka

Splávek Jirka

Boloňkový splávek pro lov na stojatých a pomalu tekoucích vodách. Disponuje tenčí pevnou dutou anténkou a kýlem ze skleněných vláken.

49,- Kč
Splávek Martin

Splávek Martin

Děličkový a bičový splávek pro lov na mírně tekoucích i stojatých vodách. Disponuje dobře viditelnou dutou anténkou o průměru 1,7 mm a ocelovým kýlem.

45,- Kč
Splávek Slávek

Splávek Slávek

Děličkový splávek pro lov cejnů na stojatých a pomalu tekoucích vodách. Vlasec je veden skrz tělíčko splávku, které lze umístit na dlouhém dříku ze skleněných vláken v různých pozicích dle momentálních podmínek lovu. Ve větších vlnách je výhodné tělíčko umístit níže, čímž splávek získá na stabilitě. V mírně tekoucích vodách lze tělíčko otočit širší stranou nahoru. Splávek velmi dobře indikuje zvedavé záběry cejnů.

49,- Kč
Splávek Franta

Splávek Franta

Klasický děličkový kuláček pro lov na pomalu tekoucích řekých a kanálech. Disponuje silnější anténkou ze skleněných vláken, ocelovým kýlem a vnitřním vedením vlasce.

45,- Kč
Na stranu: produktů.
Zobrazit stranu: 1 2 »
Copyright 2014 - 2023 © Fischiera