EXNER

Úvod EXNER
Parametry  
Zobrazené produkty 1 - 9 z celkových 35
Zobrazit stranu: 1 2 3 4 »
Splávek Rotter Bream

Splávek Rotter Bream

Děličkový splávek pro lov na stojatých vodách ve větru. Disponuje dlouhou anténkou i kýlem ze skleněných vláken. Díky malému balzovému plováčku na anténce, ke kterému se splávek vyvažuje, je těžiště splávku velmi nízko. Splávek je díky tomu stabilní i za vlnobití a dobře indikuje zvedavé záběry cejnů apod.

39,- Kč
Splávek Breda

Splávek Breda

Klasický splávek pro lov děličkou na stojatých i pomalu tekoucích vodách. Disponuje citlivou anténkou ze skleněných vláken a karbonovým kýlem.

39,- Kč
Splávek Poznaň

Splávek Poznaň

Bičový splávek pro lov na stojatých vodách. Disponuje silnější plastovou dvoubarevnou anténkou a ocelovým kýlem. Díky specifickému tvaru těla dobře indikuje i zvedavé záběry.

39,- Kč
Splávek Standa

Splávek Standa

Boloňkový splávek tvaru protáhlé obrácené kapky. Tento tvar se ukázal jako velmi úspěšný na našich vodách pro velkou stabilitu splávku i jeho citlivost. Splávek disponuje adaptérem pro výměnu antén a dlouhým kýlem ze skleněných vláken. Je dodáván se třemi výměnými anténami o různém průměru.

59,- Kč
Splávek Vág

Splávek Vág

Děličkový kuláček pro lov na rychle tekoucích vodách. Disponuje vedením vlasce středem splávku a velmi dobře viditelnou dutou plastovou anténkou.

49,- Kč
Splávek Polli

Splávek Polli

Splávek pro lov bičem i boloňkou na stojatých vodách. Disponuje silnější plastovou anténkou a ocelovým kýlem.

39,- Kč
Splávek Magic

Splávek Magic

Velmi citlivý splávek pro lov děličkou na stojatých vodách. Disponuje lehkým uhlíkovým kýlem  a tenkou anténkou ze skleněných vláken.

39,- Kč
Splávek Ikarosz

Splávek Ikarosz

Děličkový splávek pro citlivý lov v rychle tekoucích vodách. Disponuje uhlíkovým kýlem, vnitřním vedením vlasce a jemnou anténkou ze skleněných vláken.

39,- Kč
Splávek Eliza

Splávek Eliza

Klasický kuláček pro lov děličkou na rychleji tekoucích vodách. Disponuje vnitřním vedením vlasce, dobře viditelnou plastovou anténkou a kýlem ze skleněných vláken.

39,- Kč
Na stranu: produktů.
Zobrazit stranu: 1 2 3 4 »
Copyright 2014 - 2022 © Fischiera