EXNER

Úvod EXNER
Parametry  
Zobrazené produkty 1 - 9 z celkových 32
Zobrazit stranu: 1 2 3 4 »
Splávek Standa

Splávek Standa

Boloňkový splávek tvaru protáhlé obrácené kapky. Tento tvar se ukázal jako velmi úspěšný na našich vodách pro velkou stabilitu splávku i jeho citlivost. Splávek disponuje adaptérem pro výměnu antén a dlouhým kýlem ze skleněných vláken. Je dodáván se třemi výměnými anténami o různém průměru.

59,- Kč
Splávek Vág

Splávek Vág

Děličkový kuláček pro lov na rychle tekoucích vodách. Disponuje vedením vlasce středem splávku a velmi dobře viditelnou dutou plastovou anténkou.

0,- Kč
Splávek Polli

Splávek Polli

Splávek pro lov bičem i boloňkou na stojatých vodách. Disponuje silnější plastovou anténkou a ocelovým kýlem.

39,- Kč
Splávek Magic

Splávek Magic

Velmi citlivý splávek pro lov děličkou na stojatých vodách. Disponuje lehkým uhlíkovým kýlem  a tenkou anténkou ze skleněných vláken.

0,- Kč
Splávek Ikarosz

Splávek Ikarosz

Děličkový splávek pro citlivý lov v rychle tekoucích vodách. Disponuje uhlíkovým kýlem, vnitřním vedením vlasce a jemnou anténkou ze skleněných vláken.

39,- Kč
Splávek Eliza

Splávek Eliza

Klasický kuláček pro lov děličkou na rychleji tekoucích vodách. Disponuje vnitřním vedením vlasce, dobře viditelnou plastovou anténkou a kýlem ze skleněných vláken.

39,- Kč
Splávek Radece

Splávek Radece

Klouzavý boloňkový splávek pro lov na hlubokých tažných vodách. Disponuje adaptérem pro výměnu antének a kýlem ze skleněných vláken.

49,- Kč
Splávek Nápoly

Splávek Nápoly

Velmi citlivý boloňkový splávek tvaru obrácené kapky. Disponuje vedením vlasce středem splávku pro větší ochranu vlasce při posouvání splávku. Tělíčko splávku lze použít i otočené pro jemný lov v pomalých vodách.

49,- Kč
Splávek Disc

Splávek Disc

Oblíbené "lízátko" pro lov děličkou na rychleji tekoucích vodách. Disponuje adaptérem pro výměnu antén a ocelových kýlem. Je dodáváno se třemi anténkami o různém průměru.

119,- Kč
Na stranu: produktů.
Zobrazit stranu: 1 2 3 4 »
Copyright 2014 - 2021 © Fischiera